Wyszukiwanie firm:

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Firo" Filipiak R. Ta firma posiada certyfikat DSJ 2013

Informacje kontaktowe

Ośrodek Szkolenia Kierowców FIRO uczy kierowania pojazdami od 1998 roku. W 2013 roku obchodziliśmy 15 lecie.

Miejscowość:

Adres:Szpilowskiego 15/32

Województwo:

firo_r@poczta.onet.pl

Mapa dojazdowa

Opis działalności

Zapraszamy do udziału w szkoleniach na prawo jazdy organizowanych w naszym ośrodku. Profesjonalnie prowadzone przez wykładowców i instruktorów szkolenie teoretyczne i praktyczne nauczą Cię jeździć bezpiecznie, bezkolizyjnie i zgodnie z prawem.
Posiadamy salę wykładową w centrum miasta, pełnowymiarowy plac manewrowy taki jak w Wojew&oacute;dzkim Ośrodku Egzaminacyjnym. Udzielamy profesjonalnych usług z zakresu szkolenia kierowców na kategorie:A, A1, A2 , AM, B, BE, C, CE, D, <oraz doskonalenia technik kierowania. Zapewniamy przyjazną atmosferę, bezstresową i efektywną naukę jazdy oraz krótkie terminy. Poza atrakcyjnymi cenami proponujemy również możliwość płatności za kursy w ratach.

Kontakt telefoniczny:
tel.602534106
tel.606439140

Brak zdjęć w galerii.

Mapa województw

Województwa

Sprawdź czy firma posiada certyfikat DSJ